Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,649 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042992
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2648.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u

191,269 €

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i ši…

  • Soba: 4.0
  • 2,013 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

184,385 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2