Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

86,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043007
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 86,100 €
  • Cena po m2 : 1956.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

77,250 €

Adice- Useljiv Lep Jednoiposoban stan 30 m2 sa Gratis Zatvorenom Terasom od 50 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

82,400 €

Grbavica-Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 u suterenu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,658 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Futog

84,150 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 39 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,214 €/m2
  • 38 m2