Novi Sad - Centar

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra. (Svet

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

378,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043086
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 378,200 €
  • Cena po m2 : 3501.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/6

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Grbavica

373,200 €

Lux četvoroiposoban penthouse na Grbavici - izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.5
  • 3,059 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

Lux petosoban stan u urbanoj vili na Telepu - izuzetna ponuda …

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Centar

372,470 €

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247…

  • Soba: 4.0
  • 3,130 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

378,216 €

Novi Sad, Telep - komforan dupleks na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 6.0
  • 2,781 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

384,100 €

Centar-Idealan Veliki Četvorosoban stan 113 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 113 m2