Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,813 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

81,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043112
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 81,600 €
  • Cena po m2 : 1813.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

87,550 €

Sremska Kamenica-Jednoisposoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10598…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,930 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,598 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Železnička stanica

89,600 €

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2

Стан је дуплекс (на

89,600 €

Стан је дуплекс (на два нивоа).Први ниво:дневна соба са излазом на ?…

  • Soba: 2.0
  • 2,297 €/m2
  • 39 m2