Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043123
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 2781.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

137,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Lipov gaj

139,100 €

Troiposoban stan sa parking mestom, novogradnja…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

139,360 €

Odličan Trosoban Stan na Mišeluku …

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

132,325 €

Sremska Kamenica. 45m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,941 €/m2
  • 45 m2