-

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,061 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

63,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043125
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 63,900 €
  • Cena po m2 : 2061.29 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.0
  • 2,606 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

64,890 €

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se kn…

  • Soba: 0.5
  • 2,704 €/m2
  • 24 m2