Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043126
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

143,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,049 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2