Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,387 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

171,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043140
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 171,850 €
  • Cena po m2 : 2386.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

164,800 €

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban stan na traženoj lokaciji – Jugovićevo. Stan ukupne površine 66m² sastoji se od oko 45m² stambenog pros…

  • Soba: 2.0
  • 2,497 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,250 €

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2…

  • Soba: 2.5
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

167,375 €

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN - TELEP ID#10370…

  • Soba: 3.0
  • 2,989 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2