Novi Sad - Telep

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,404 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

115,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043141
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 115,400 €
  • Cena po m2 : 2404.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

125,150 €

52m2, dvoiposoban. Namešten. …

  • Soba: 2.5
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2