Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,119 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

167,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043144
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 167,400 €
  • Cena po m2 : 2118.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Avijacija

159,500 €

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2