Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,008 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

144,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043176
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 144,600 €
  • Cena po m2 : 2008.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

154,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2