Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,008 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

144,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043178
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 144,600 €
  • Cena po m2 : 2008.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

147,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,215 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

140,000 €

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

136,990 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana na Avijaciji ID#12009…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 56 m2