Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

109,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043184
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 109,200 €
  • Cena po m2 : 2060.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2