-

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

71,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043185
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 71,100 €
  • Cena po m2 : 2370.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/6

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Novi Sad Podbara

75,200 €

Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili i…

  • Soba: 0.5
  • 3,133 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besp…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2