Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,824 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043190
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2824.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

167,950 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

172,329 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili na Alibegovcu…

  • Soba: 4.0
  • 2,027 €/m2
  • 85 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

168,000 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 3.0
  • 2,667 €/m2
  • 63 m2