Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043195
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2