Novi Sad - Kej

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 4,874 €/m2
  • Površina: 19 m2
PRODAJA

92,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043203
  • Površina : 19 m2
  • Cena : 92,600 €
  • Cena po m2 : 4873.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Institut

85,490 €

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,030 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2