Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,183 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

283,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043210
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 283,250 €
  • Cena po m2 : 3182.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

278,240 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,378 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Telep

290,000 €

Prodaje se petosoban duplex stan – 5. sprat, lift | 104 m² | Jugoistočna orijentacija Na prodaju je izuzetno funkcionalan i komforan petosoban du…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

277,330 €

Sremska Kamenica. 98m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,830 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Detelinara

278,000 €

Moderan i prostran porodični stan u novoj zgradi…

  • Soba: 3.5
  • 3,475 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,000 €

!!! Lux stan !!! Nepokretnost se nalazi u najlepšem kraju Novog Sada - Sremskoj Kamenici, u pitanju je gradnja od 2022. godine sa luksuznom opremo…

  • Soba: 4.5
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2