Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.ČETVOROSOBAN STAN. Stan je kompletno namešten (nov nameštaj i tehnika). U navedenu cenu ulaze i dva

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,261 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

199,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043217
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 199,000 €
  • Cena po m2 : 2261.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.ADICE.ČETVOROSOBAN STAN. Stan je kompletno namešten (nov nameštaj i tehnika). U navedenu cenu ulaze i dva parking mesta u dvorišu zgrade (jedina 2 parkinga u dvorištu).

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

202,016 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 3,207 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

201,880 €

Prodaja dvosobnog stana u blizini Bulevara ID#11475…

  • Soba: 2.0
  • 3,605 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Veternk

189,520 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2