Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,371 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

73,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043245
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 73,500 €
  • Cena po m2 : 2370.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

72,100 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan 53m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

✨ INVESTICIONA PRILIKA: Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Moguća kupovina putem kredita za mlade. …

  • Soba: 1.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu j…

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.0
  • 2,606 €/m2
  • 26 m2