Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,145 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

85,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043251
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 85,800 €
  • Cena po m2 : 2145.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

79,000 €

Odličan novogradnja -Uknjićen stan -0653858888…

  • Soba: 1.5
  • 1,837 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

80,050 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,859 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2