Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043252
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Novi Sad-Novo Naselje uulici Mileve MaricProdaje se jednoiposoban stan na trecem spratu zgrade bez lifta,gde s…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

* Zlatibor - Širi centar *

113,700 €

* Zlatibor - Širi centar *…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2