Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,146 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

85,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043263
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 85,850 €
  • Cena po m2 : 2146.25 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

79,000 €

Centar,  nameštena garsonjera, 24m2, klima, terasa, II sprat, dvorišno orijentisan, uredan, CG(Bomil nekretnin…

  • Soba: 0.5
  • 3,292 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2