Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,146 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

85,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043266
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 85,850 €
  • Cena po m2 : 2146.25 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Novi Sad, Telep - Garsonjera sa povratom PDV 28m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2