Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043269
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Rotkvarija

105,300 €

Novi Sad-Sajam…

  • Soba: 0.5
  • 3,397 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

113,300 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Na prodaju – kompletno renoviran jednoiposoban stan od 38 m², Novi Sad (Telep – Adice) Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno uređen…

  • Soba: 1.5
  • 2,605 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfek

108,235 €

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfektan dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,323 €/m2
  • 47 m2