Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043277
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada…

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

115,005 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

113,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 50 m2