Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,199 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

87,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043280
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 87,950 €
  • Cena po m2 : 2198.75 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

90,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,733 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2