Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043281
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2