Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,146 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

85,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043282
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 85,850 €
  • Cena po m2 : 2146.25 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad - Centar - Stari grad – Retka prilika u ponudi! Na prodaju je potpuno renovirana garsonjera od 21 m², nekretnina koja se na ovoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

90,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,733 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

92,300 €

Novi Sad, Telep. NOVOGRADNJA - USELJIVA GARSONJERA. U novoj tek useljenoj zgradi, useljiva komforna garsonjera od 32m2. Nalazi se na prvom spratu, ima…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2