Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043285
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Institut

111,200 €

Sremska Kamenica, Centar. STAN SA POGLEDOM NA DUNAV I NOVI SAD! PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sre…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 54 m2