Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,146 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

85,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043286
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 85,850 €
  • Cena po m2 : 2146.25 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

95,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

79,800 €

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2