Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,055 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

88,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043300
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 88,600 €
  • Cena po m2 : 3055.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 8/10

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, lepa garsonjera sa parkingom…

  • Soba: 0.5
  • 2,862 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Železnička stanica

87,500 €

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijo…

  • Soba: 1.0
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2