Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

171,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043301
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 171,600 €
  • Cena po m2 : 1751.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

164,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,826 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

175,000 €

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep…

  • Soba: 3.0
  • 2,823 €/m2
  • 62 m2