Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043316
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

167,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,119 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2