Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043318
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Liman 4

153,000 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

157,600 €

* Novi Sad - Novo Naselje *…

  • Soba: 2.5
  • 2,671 €/m2
  • 59 m2