Novi Sad - Adice

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043324
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

153,990 €

Prodaja stana Novi Sad-Dvoisposoban, 64m2 ID#10153…

  • Soba: 2.5
  • 2,406 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

169,950 €

Potpuno nov četvrosoban stan, između Adica i Veternika. Odlična nekretnina za porodičan dom, sa odvojene 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i velikim…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

152,440 €

Extra stan Stevana Branovačkog…

  • Soba: 2.0
  • 1,980 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2