Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043337
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Klisa

150,400 €

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom sp…

  • Soba: 3.5
  • 2,060 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2