Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043338
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

147,290 €

Novi Sad-Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 55m2, 113300 eur ID#1418…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2