Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043341
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Salajka

112,730 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2