Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,917 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043344
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 2916.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/6

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

92,500 €

NOVOGRADNJA - Garsonjera na Novom Naselju - odmah useljivo…

  • Soba: 0.5
  • 3,558 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

78,300 €

Petrovaradin - jednosoban stan 31m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.0
  • 2,526 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2