Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043347
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

159,650 €

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi …

  • Soba: 2.0
  • 3,012 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2