Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

157,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043350
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 157,100 €
  • Cena po m2 : 2575.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2