Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,917 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043352
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 2916.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2