Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043354
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Trosoban stan na prodaju, Adice, 69m2, 154500e…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Banatić

144,200 €

Kompletno renoviran dvoiposoban stan na top lokaciji – Železnička stanica…

  • Soba: 2.5
  • 2,444 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2