Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043355
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 2

154,500 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 1.5
  • 3,863 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

151,900 €

Prodaja dvosobnog stana na Grbavici – kvalitetna gradnja, odličan pogled, bez ulaganja Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi n…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2