Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043357
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

118,450 €

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

110,143 €

Na prodaju dvosoban stan – 36,91 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,984 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,659 €/m2
  • 44 m2