Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043358
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

111,250 €

Na prodaju nov, useljiv i uknjižen stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše  od renomirane gradjevins…

  • Soba: 1.5
  • 2,649 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,800 €

* Petrovaradin - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 2,655 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2