Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

157,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043359
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 157,100 €
  • Cena po m2 : 2575.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,300 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,821 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Socijalno

166,430 €

Urbani komfor, vrhunska lokacija - STAN 42m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,963 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

160,600 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 64 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,509 €/m2
  • 64 m2