Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043362
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

155,000 €

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916…

  • Soba: 1.5
  • 4,189 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

152,666 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,009 €/m2
  • 76 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

161,000 €

Alibegovac-odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 4.0
  • 2,064 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2