Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

157,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043367
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 157,100 €
  • Cena po m2 : 2575.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

159,800 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,804 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

162,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2